O nás a kontakt


Naša adresa:

                   GastroGal Marek Gaľ

                          Puškinova 9 066 01 Humenné


Telefónne čísla

                          O2          +421948 001 174

                          Orange   +421905 670 834


e-mail            :                gastrogalmg@gastrogalmg.sk


                         IČO    :   41579526              DIČ   :    1073923037


Kto sme a čo ponúkame

Ponúkané služby a produkty spoločnosti

GastroGal je spoločnosť zaoberajúca sa predajom, poradenstvom, projekciou a servisom uceleného sortimentu gastrotechniky, pracovnictva a doplnkov.

Predajca renomovaných  značiek  výrobcov kuchynskej  profesionálnej  techniky,  nerezového nábytku, riadu, skla, porcelánu a doplniv pre hotely, bary, reštaurácie a prevádzky spoločného stravovania.


O spoločnosti

Firma GastroGal je obchodná firma, ktorá pôsobí na domácom trhu ako dodávateľ kuchynskej techniky  a  všetkých  doplnkov  potrebných  pre  prevádzku    profesionálnych  gastronomických  zariadení a zároveň ako poradenská a servisná organizácia na poli spoločného stravovania. Zákazníkmi a odberateľmi sú predovšetkým prevádzkovatelia jedální, reštaurácií, hotelov, barov, pivární, kuchýň závodného a školského stravovania a rad ďalších súkromných i štátnych zariadení poskytujúcich stravovacie služby.

Obchodným sortimentom spoločnosti sú poradenstvo, projekcia, dodávky a montáž kompletných technologických zariadení pre prípravu a výdaj jedál (sporáky, varné kotly, konvektomaty, grily atď.), strojné zariadenia na spracovanie potravín (roboty, mixéry, rezačky, škrabky, kutre a pod.), kávo- vary, výrobníky šľahačky, chladiace a mraziace zariadenia, nerezový nábytok (stoly, drezy, ohrieva- cie a výdajné pulty atď.), doplnky (sklo, porcelán, hrnce, podnosy, príbory, nože, gastronádoby atď.).


Naše referencie

Penzión ASTON Humenné, Family bar Humenné, River Pub Humenné, Korzo Humenné, Šariš Pub Humenné, ZŠ Palin, ZŠ Jana Švermu Humenné,Burger Sféra Humenné, Tramontana bar Humenné, Birfing bier Wien Rakusko, Blaue Blunz Modling Rakusko